O NAS

ZAPEWNIAMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA
DLA TWOJEGO OGRODU

image

Nasza firma została założona w 2007 roku. Zajmujemy się sprzedażą sprzętów ogrodowych i leśnych. Jako lokalny dystrybutor produktów marki Oleo-Mac prowadzimy również serwis posprzedażowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, chcemy zapewnić wysoką jakość oferowanych produktów, ale również kompleksowe wsparcie zarówno przed, jak i po dokonaniu zakupu.

image
image

15 LAT DOŚWIADCZENIA
W BRANŻY OGRODNICZEJ

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI?

image
Należę do grona stałych klientów. Za każdym razem mogę liczyć na doskonałą obsługę, konkurencyjne ceny, jak również wsparcie w doborze właściwego produktu. Niezmiennie od lat jakość produktów na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.

JAN Z PUSZCZYKOWA

Klient
Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zakupu. Prace w ogrodzie to moje hobby. Dzięki pomocy pracownika sklepu, bez problemu znalazłam idealną dla mnie kosiarkę, która przy odpowiedniej konserwacji, z pewnością służyć mi będzie na lata.

NATALIA Z BIAŁYCH BŁOT

Klientka
Mógłbym określić siebie jako wymagającego klienta. Mój ogród jest dla mnie bardzo ważny, dlatego zależy mi na wysokiej jakości sprzęcie. Cieszę się, że trafiłem na ofertę tego producenta. Zdecydowanie polecam zakupy
w tym sklepie.

MAREK ZE SWORNYCHGACI

Klient